APT30DF20HJ
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT30DF20HJ
JLCPCB Part #
C17363050
Package
SOT-227
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@30A 200V 250uA@200V 320A 45A Single-Phase Rectifier SOT-227 Bridge Rectifiers ROHS