APT30DF60HJ
MFR.Part #
APT30DF60HJ
JLCPCB Part #
C17440091
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 2.2V@30A 250uA@600V 320A 600V 60A Single-Phase Rectifier SOT-227 Bridge Rectifiers ROHS