MXPLAD18KP24CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP24CA
JLCPCB Part #
C2633284
Description
18kW 24V 26.7V 38.9V 463A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS