15KPA43CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA43CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448861
Description
15kW 216.3A@10/1000us 2uA 43V 45.27V 69.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS