PIC24FJ32GA002T-I/SS
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC24FJ32GA002T-I/SS
JLCPCB Part #
C112322
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16 Bit 21 2V~3.6V 32KB 32MHz 8KB Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS