TLPA40CA
MFR.Part #
TLPA40CA
JLCPCB Part #
C3701139
Description
-55℃~+175℃ 10uA 40V 44.4V 5kW 64.5V 79.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS