15KPA40CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA40CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448837
Description
-55℃~+175℃ 15kW 229.5A@10/1000us 2uA 40V 42.12V 65.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS