30KPA170A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA170A
JLCPCB Part #
C3710168
Description
-55℃~+175℃ 110.2A 170V 189.9V 275V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS