30KPA64A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA64A-HRA
JLCPCB Part #
C1984627
Description
-55℃~+175℃ 104V 291.3A 30kW@10/1000us 64V 71.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS