RT100KP43CA
MFR.Part #
RT100KP43CA
JLCPCB Part #
C20471159
Description
-55℃~+175℃ 1.184kA 1mA 43V 48V 84.5V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS