MRT100KP71CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP71CA
JLCPCB Part #
C20470168
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 133V 71V 723A 79.3V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS