MRT100KP216A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP216A
JLCPCB Part #
C20470234
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 216V 241.3V 245A 417V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS