5.0SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C3707398
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 51V 56.7V 5kW 5uA 60.7A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS