MCO50-12IO1
MFR.Part #
MCO50-12IO1
JLCPCB Part #
C17269592
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.2kV 1.4V 100mA 80mA 85A SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS