IXTQ32P20T
MFR.Part #
IXTQ32P20T
JLCPCB Part #
C3281797
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 105pF 130mΩ 14.5nF 185nC@10V 200V 300W 32A 4V 565pF P-Channel TO-3P MOSFETs ROHS