IXTH340N04T4
MFR.Part #
IXTH340N04T4
JLCPCB Part #
C3281018
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.226nF 1.9mΩ@10V 13nF 256nC@10V 340A 40V 480W 4V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS