IXGH48N60B3D1
MFR.Part #
IXGH48N60B3D1
JLCPCB Part #
C3193810
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.8V@15V,32A 1.8V@32A,15V 100ns 115nC 130ns 190pF 22ns 3.98nF 300W 45pF 48A 600V 660uJ 840uJ PT (Punch-Through) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS