IXTH12N65X2
MFR.Part #
IXTH12N65X2
JLCPCB Part #
C3290689
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 12A 17.7nC@10V 180W 300mΩ@10V 4.5V 650V 830pF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS