IXFH170N15X3
MFR.Part #
IXFH170N15X3
JLCPCB Part #
C3290685
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 122nC@10V 150V 170A 4.5V 520W 6.7mΩ@10V 7.62nF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS