DMA200X1600NA
MFR.Part #
DMA200X1600NA
JLCPCB Part #
C4468036
Package
SOT-227B
Description
1.24V@100A 1.6kV 100A 2 Independent 200uA@1600V SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS