IXFX200N10P
MFR.Part #
IXFX200N10P
JLCPCB Part #
C17393284
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.9nF 200A 235nC@10V 5V 7.5mΩ@10V 7.6nF 830W 860pF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS