TMOV20RP115ML4B7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV20RP115ML4B7
JLCPCB Part #
C1529763
Package
Plugin
Description
10kA 115V 150V 180V 2.4nF@1MHz 300V 52J 插件 Varistors ROHS