V26MLA1210NHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V26MLA1210NHAUTO
JLCPCB Part #
C2657424
Package
1210
Description
1.26nF@1MHz 1.2J 20V 26V 300A 34V 60V 1210 Varistors ROHS