MOV-07D561K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-07D561K
JLCPCB Part #
C1527926
Package
Plugin
Description
1.2kA 108pF@1kHz 250mW 30J 350V 460V 560V 925V 插件 Varistors ROHS