LS-681M2E--A2250
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LS-681M2E--A2250
JLCPCB Part #
C3029723
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.48A@120Hz 22mm 250V 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS