EKMM421VSN221MP50S
MFR.Part #
EKMM421VSN221MP50S
JLCPCB Part #
C1605372
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.507Ω@120Hz 1.573A@50kHz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 420V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS