RPL151M2PBKF1850
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RPL151M2PBKF1850
JLCPCB Part #
C134612
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
1.425A@100kHz 150uF 18mm 420V 5000hrs@105℃ 50mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS