LGG2P821MELZ50
MFR.Part #
LGG2P821MELZ50
JLCPCB Part #
C1588301
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS