RZW472M1ABK-1335
MFR.Part #
RZW472M1ABK-1335
JLCPCB Part #
C311652
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
10V 12.5mm 35mm 4700uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS