SNR4012-100MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4012-100MT
JLCPCB Part #
C5127366
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 345mΩ 770mA 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS