SNR4018-150MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4018-150MT
JLCPCB Part #
C5127373
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 320mΩ 650mA 940mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS