AL0410-102K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0410-102K
JLCPCB Part #
C19704375
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
100mA 17.4Ω 1mH 50@0.796MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS