SMS0630-330MT
MFR.Part #
SMS0630-330MT
JLCPCB Part #
C5127468
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
270mΩ 2A 33uH 3A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS