SCD5845-680MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCD5845-680MT
JLCPCB Part #
C5127243
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
460mΩ 610mA 680mA 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS