SNR5030-5R6NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR5030-5R6NT
JLCPCB Part #
C5127492
Package
SMD,5x5mm
Description
2.1A 3A 5.6uH 70mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS