SMS1050-220MT
MFR.Part #
SMS1050-220MT
JLCPCB Part #
C5127464
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 4A 5.5A 72mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS