SPK0608-100MB
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SPK0608-100MB
JLCPCB Part #
C5127518
Package
Plugin,D7xL11mm
Description
0.95mm 10uH 23MHz 2A 30@2.52MHz 39mΩ Drum-core inductor ±20% 插件,D7xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS