TCJB107M004R0040E
MFR.Part #
TCJB107M004R0040E
JLCPCB Part #
C2159184
Description
-55℃~+125℃ 100uF 40mΩ@100kHz 40uA 4V 800mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS