TCJB107M006R0040E
MFR.Part #
TCJB107M006R0040E
JLCPCB Part #
C2158281
Description
-55℃~+125℃ 100uF 40mΩ@100kHz 6.3V 60uA 800mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS