CWR11HC335KCA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HC335KCA
JLCPCB Part #
C7120517
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 500nA 5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors