TAJP336M004RNJ
MFR.Part #
TAJP336M004RNJ
JLCPCB Part #
C2073343
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 3.4Ω 33uF 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS