TBJD107K010LBSB0723
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD107K010LBSB0723
JLCPCB Part #
C5980549
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS