UT1E471M1010VG
MFR.Part #
UT1E471M1010VG
JLCPCB Part #
C393808
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS