UT1C220M0505VG
MFR.Part #
UT1C220M0505VG
JLCPCB Part #
C963241
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 22uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS