UT1V100M0505VG
MFR.Part #
UT1V100M0505VG
JLCPCB Part #
C393811
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS