UT0J221M0605VG
MFR.Part #
UT0J221M0605VG
JLCPCB Part #
C393767
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 5.4mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS