UE1V221M0810VG
Extended
Manufacturer
KS
MFR.Part #
UE1V221M0810VG
JLCPCB Part #
C963295
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS