FHC1365-180M
MFR.Part #
FHC1365-180M
JLCPCB Part #
C2761926
Package
SMD,12.8x13mm
Description
18uH 22mΩ 7.5A 7.5A ±20% SMD,12.8x13mm Inductors (SMD) ROHS