SPM2512-5R6M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM2512-5R6M
JLCPCB Part #
C2761861
Package
1008
Description
1.9A 405mΩ 5.6uH 900mA ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS