NRSC4030-101M
MFR.Part #
NRSC4030-101M
JLCPCB Part #
C2762046
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15Ω 100uH 450mA 600mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS